About İzmir Tabela Reklam

İzmir Tabela Reklam Hizmetleri olarak İzmirdeTabelaReklam ışıksız ve ışıklı tabela, dış cephe bina kaplama, araç folyo kaplama, dijital baskı, pleksi kutu harf, krom harf tabela üretimi hizmetlerini hızlı ve modern bir şekilde üretip müşterilerine sunmaktadır.
İzmir reklam sektöründe akılda kalıcı firma özelliği taşıyan İzmirdeTabelaReklamreklamcılık sektöründeki uzun yıllara varan tecrübesi ile hizmet vermektedir. Kendisini sürekli yenileyerek yeni müşteri kitlesi edinen firmamız reklam ve tabela konusunda müşterilerinin isteği doğrultusunda hareket etmektedir, işletmenizin marka değerini artırmak için tabela ve reklam çözümleri üretip geliştirmektedir.

Founders & Key People

hakan Arko

Owner

İzmirde tabelacı reklam çözümlerimizi sizlere cazip ödeme seçenekleri ile sunuyoruz. her zaman en iyisini vermek ve üretmek adına hizmetlerimize hız vermiş bulunmaktayız.

Funding RaisedNo funding information added yet.

News & PressNo press / links added yet.

Year Founded

Not Specified

Company Size

Not Specified

Jobs Available

No Open Positions

Funding Raised

Not Specified

Email

grafikhakan35 @ yandex.com

Phone

+90-545-627-0608

Socials

İzmir Tabela Reklam is based in Turkey

İzmir Tabela Reklam is Actively

More Companies

Regal Car Hire

Car Hire Dalaman Airport

Üçkardeşler Tekstil

Manufacturing and selling men's ready wear products.

KahveKafe

Yönetci

Stage-Co

Community builder for the Startup Ecosystem. Workshops, Bootcamp and Accelerator programs builder, trainer and organiser. Consultancy.

iKENGA Turkey Parzalama Tikaret AŚ

Tradıng Company Incorporated in Europe

SUCool Tech-Based Startup Accelerator

SUCool is an accelerator program which supports tech-based entrepreneurs with trainings, mentorship, investor relations and business and customer development services.

BEAMSTART is a hub for everything Startups, Entrepreneurship, and Innovation. Connect with a global community of people, and stay updated with the latest startup jobs, news, and discussions.

 
© 2016 - 2022 BEAMSTART. All Rights Reserved (Legal).