BEAMSTART Logo
Receive $25,000 in member benefits

KahveKafe

KahveKafe Logo

Yönetci 


Location

Istanbul, Turkey

Year Founded

Not Specified

Company Size

Not Specified

Jobs Available

No Open Positions

Funding Raised

Not Specified

Facebook

Not Specified

LinkedIn

Not Specified

Instagram

Not Specified

Y-Combinator

Not an alumni


About KahveKafe

Kahvekafe.net, 2017 yılında Türkçe olarak yayın hayatına başlamış ve internet üzerinden güncel bilgi kaynağı olarak faaliyet gösteren web sitesidir. Sitemiz başta kahve olmak üzere; kahve makinesi, kahve çeşitleri, kahve nasıl yapılır, filtre kahve, soğuk kahve, Türk kahvesi, cilt bakımı ve güzellik, güzellik maskeleri, diyet ve zayıflama, beslenme, tarifler, sağlıklı yaşam gibi konularda içerikler paylaşmaktadır. Sizlere eski ve yeni en iyi içerikleri sunmaya çalışan sitemiz, daima doğru bilgileri sunmayı amaçlamakta ve bunun için devamlı güncellenmektedir. Sizlerde KahveKafe sitemizi ziyaret edebilir, pek çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Founders & Key People

KahveKafe

CEO@KahveKafeNet

Share This Profile

Related Profiles

Studyhelp247

Studyhelp247.com connects students to tutors on demand. Tutors are verifies to ensure that they deliver high quality work. The platform is secure and 100% private. Students start with sighning up for an account, posting questions and selecting tutor bids. We offer 100% services at 0% service fees.

Amikom Business Park

ABP Startup Incubator is one of startup ecosystem builder in Yogyakarta. We have vision to transform it talent into successfull startup companies.

Tribelink, INC

Linking African diaspora through modern Technology"

Nationwide Solar Solutions

Nationwide Solar Solutions offers premium solar systems for high-quality solar energy systems for homes or business.

VisionGroup Corporation

Blockchain Solutions and Technologies

TradeBakerZ

Digital Agency

BEAMSTART brings you the latest news, jobs, and events from all around the world on startups, technology, and business. Stay updated with industry news, plug-in to exciting events, and discover incredible career opportunities with the world's most innovative companies.

© Copyright 2022 BEAMSTART. All Rights Reserved.