BEAMSTART Logo

KahveKafe

Yönetci

About KahveKafe

Kahvekafe.net, 2017 yılında Türkçe olarak yayın hayatına başlamış ve internet üzerinden güncel bilgi kaynağı olarak faaliyet gösteren web sitesidir. Sitemiz başta kahve olmak üzere; kahve makinesi, kahve çeşitleri, kahve nasıl yapılır, filtre kahve, soğuk kahve, Türk kahvesi, cilt bakımı ve güzellik, güzellik maskeleri, diyet ve zayıflama, beslenme, tarifler, sağlıklı yaşam gibi konularda içerikler paylaşmaktadır. Sizlere eski ve yeni en iyi içerikleri sunmaya çalışan sitemiz, daima doğru bilgileri sunmayı amaçlamakta ve bunun için devamlı güncellenmektedir. Sizlerde KahveKafe sitemizi ziyaret edebilir, pek çok bilgiye ulaşabilirsiniz.


People & Team

KahveKafe

CEO@KahveKafeNet


Articles, Links, and Press

No articles or coverage yet.

Have a news story to share? Tell us about it.

BEAMSTART is a Hub for Startup News, Business Networking, and Entrepreneurial Resources. Expand your network, discover new possibilities, and tap into a vast database of resources that can help you go further in your business and career.

 

Download the App

The app for business networking and startup resources. Be part of the global community of CEOs, Business Leaders, and Professionals. Download below to instantly form partnerships and discover opportunities:

PlayStore ButtonAppStore Button

© 2016 - 2021 BEAMSTART. All Rights Reserved (Legal).